Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: caretero

Masz znajomego który przesadnie dba o swój samochód i wszystko musi w nim zrobić sam? Czy wręcz przeciwnie – z nawet najmniejszą usterką jeździ do warsztatu żeby nie brudzić sobie rąk?

Nieistotne, bo zarówno zagorzały fan motoryzacji jak i totalny laik, z pewnością uśmiechnie się na widok tego prezentu.

Nie masz pomysłu na prezent dla kumpla? To już masz!

Po co tracić niepotrzebnie pieniądze u mechanika-złodzieja? Po co obciążać środowisko efektami produkcji kolejnych części zamiennych? Możemy przecież zastosować narzędzia dobrze znane i od wielu lat powszechnie wykorzystywane w budżetowych naprawach pojazdów samochodowych.

No sam pomyśl

Jeśli jakiejś usterki nie da się naprawić z pomocą cebulowego zestawu naprawczego, to najprawdopodobniej nie da się jej naprawić wcale. Nie wierz w spisek branży warsztatowej, drogie części i naprawy TO MIT! Nie daj się dłużej naciągać i kup Cebulowy Zestaw Naprawczy już dziś!

Produkt jest formą motoryzacyjnego żartu i w żadnym wypadku nie można traktować treści tego opisu poważnie. Sprzedawane przedmioty mogą służyć doraźnym, prowizorycznym naprawom drobnych usterek. W przypadku jakiejkolwiek poważnej awarii, skontaktuj się ze swoim mechanikiem w celu jej naprawienia. Albo przynajmniej zdrutuj to przyzwoicie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...